Hledáte novou výzvu? Naše volná místa zahrnují mnoho příležitostí pro novou kariéru a vyhlídky na povýšení a rozvoj. Objevte příležitosti, které vám jsou k dipozici v MANN+HUMMEL.

Hledáte práci nebo učení? Nebo byste chtěli prohloubit své znalosti získané během studií na stáži? Jste absolvent/ka hledající slibný start vaši kariéry? Nebo zkušený odborník hledající novou výzvu? Bez ohled na oblast, ve které chcete budovat svou kariéru - zde najdete vyhovující nabídku zaměstnání. Těšíme se na vaši žádost.

Kontrolor/ka kvality

Místo:

Uhersky Brod, CZ, 68801

Datum:  5. 9. 2024
Oblast pracovního zařazení:  Komunikace
Úroveň pracovního zařazení:  Absolventi

NÁPLŇ PRÁCE

  • Zabezpečení kvality vyrobených dílů na základě stanovených testů a měření ve výrobě
  • Monitorovaní produktu nebo procesu na základě výrobní dokumentace
  • Zaznamenávání výsledků z provedených kontrol
  • Účast na kalibracích, dozoru a udržování systému měřících prostředků

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Středoškolské vzdělání s maturitou, příp. výuční list
  • Základní znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Znalost se SAP výhodou
  • Anglický jazyk výhodou
  • Základní znalost práce s posuvkou a jinými měřícími prostředky
  • Smysl pro pečlivost a pořádek
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Týmový hráč se schopnostmi efektivně hledat řešení a orientací na výsledek
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME

  • Zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející nadnárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Věrnostní příplatek po roce zaměstnání – 1.000,- Kč / měsíčně
  • Pololetní odměny
  • Penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • Dotované obědy a večeře v podnikové jídelně
  • Dárek při pracovním výročí
  • Možnost profesního rozvoje a rovněž karierního růstu