Hledáte novou výzvu? Naše volná místa zahrnují mnoho příležitostí pro novou kariéru a vyhlídky na povýšení a rozvoj. Objevte příležitosti, které vám jsou k dipozici v MANN+HUMMEL.

Hledáte práci nebo učení? Nebo byste chtěli prohloubit své znalosti získané během studií na stáži? Jste absolvent/ka hledající slibný start vaši kariéry? Nebo zkušený odborník hledající novou výzvu? Bez ohled na oblast, ve které chcete budovat svou kariéru - zde najdete vyhovující nabídku zaměstnání. Těšíme se na vaši žádost.

Test Engineer

Místo:

Nova Ves, CZ, 67521

Datum:  22. 8. 2024
Oblast pracovního zařazení:  Vývoj a design
Úroveň pracovního zařazení:  Specialisté

Chcete se podílet na vývoji nových produktů naší firmy a nebojíte se technických výzev? Baví Vás komunikovat v angličtině?

Staňte se členem teamu pro naši testovací laboratoř.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Provádění zkoušek a ověření, že výrobky M+H splňují normy a specifikace zákazníků (výrobci automobilů značek Ford, Mercedes, aj.)
  • Zpracovaní výsledků testů, komunikace se zadavatelem, tvorba závěrečných zpráv
  • Zodpovědnost za zkušební zařízení –  údržba, kalibrace, obsluha
  • Komunikace a spolupráce s M+H projektovým týmem
  • Práce s interním systémem PVS (Product Validation System) pro zpracovaní požadavku na testy od jejich zadaní až po uvolnění (zaškolení po nástupu)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

  • Vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti: Praxe v automotive nebo podobném oboru
  • Požadované dovednosti: Znalost dynamiky tekutin, technologie vibrací, laboratorních měření, materiálů a příslušných mechanických technologií. Odborné dovednosti – spalovací motory, zkušební metody. Uživatelská znalost MS Office. Výhodou je znalost ISO/TS 16949 (především související s vývojem produktů) a interních IT nástrojů databáze CIM a PVS
  • Jazyky: Technická angličtina slovem i písmem
  • Kompetence: Dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce, časová flexibilita a schopnost převzít zodpovědnost za zadané projekty, řidičský průkaz B

CO ZÍSKÁTE NA OPLÁTKU:

  • Práci, která má smysl a svými produkty má reálný pozitivní dopad na udržitelnost planety
  • Možnost pracovat částečně na home office
  • Atraktivní mzdu
  • Řadu zajímavých benefitů (6 týdnů dovolené, roční finanční bonus, závodní stravování, 1 100 CZK  do Cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění, atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zdravou firemní kulturu – preferujeme šikovné lidi, kterým dáváme důvěru, zodpovědnost a podporu, by svoji práci mohli dělat dobře
  • Reálnou možnost kariérního růstu
  • Různá interní a externí školení, neomezený přístup do LinkedIn Learning platform