Are you looking for a new challenge? Our job vacancies include many opportunities for a new career and prospects for promotion and development. Discover the opportunities available to you at MANN+HUMMEL.

Are you looking for a job or an apprenticeship? Or would you like to deepen the knowledge gained in your studies with an internship? Are you a graduate looking for a promising start to your career? Or an experienced professional looking for a new challenge? Independent of the area in which you would like to build your career – you will find a suitable job offer here. We are looking forward to your application.

SuccessFactors System Support

Location:

Brno, CZ, 67521

Date:  Apr 23, 2024
Job Area:  Human Resources
Job Level:  Experienced

NÁPLŇ PRÁCE:

  • budeš v první linii, a to znamená pomáhat a radit kolegům z HR, zaměstnancům a manažerům, pokud si nebudou vědět rady v uživatelských záležitostech týkajících se HR systémů (např. SuccessFactors)
  • budeš komunikovat prostřednictvím ticketovacího systému ServiceNow anebo po telefonu
  • tvým úkolem bude shromažďovat informace od uživatelů, analyzovat je a podniknout potřebné kroky k vyřešení problému
  • pokud nebude v tvých silách problém vyřešit, obrátíš se na zkušenější kolegy, tzv. 2nd level support, kteří už si záležitost vezmou pod svá křídla
  • budeš aktualizovat a udržovat znalostní databázi, shromažďovat a analyzovat hlavní zdroje problémů, třídit je dle jednotlivých kategorií, abyste s kolegy mohli neustále rozvíjet a zlepšovat poskytované služby
  • pozici je možné vykonávat i na částečný úvazek

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE

  • Vzdělání: máš vystudovanou střední nebo vysokou školu
  • Zkušenosti: už jsi alespoň 1 rok pracoval/a na podobné pozici
  • Požadované dovednosti: MS Office máš v malíku a máš přehled v HR procesech, baví tě analyzovat problémy a hledat řešení, znalost SuccessFactors / SAP (Human Capital Management) je plus
  • Jazyky: angličtina ti není cizí (úroveň B2) a výhodu získáváš, pokud mluvíš i německy
  • Kompetence: jsi skvělý komunikátor, lidé si za tebou chodí často pro radu, protože dokážeš jasně a jednoduše vysvětlit daný problém, umíš se vcítit do ostatních a porozumět jejich obavám a problémům, rád/a pomáháš ostatním, orientuješ na rychlé a efektivní řešení problémů, ke kterým přistupuješ analyticky, umíš je dokumentovat a vymyslet srozumitelné řešení

CO ZÍSKÁTE NA OPLÁTKU:

  • ​​​​​Práci, která má smysl a svými produkty má reálný pozitivní dopad na udržitelnost planety
  • Možnost pracovat částečně na home office
  • Atraktivní mzdu
  • Řadu zajímavých benefitů (6 týdnů dovolené, lékařská péče, 13. plat, stravenky ve výši 150 Kč, 1 100 CZK  do Cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek do výše 4.750 CZK ročně na dopravu atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí, Relax room, kávu a širokou nabídku čajů
  • Zdravou firemní kulturu – preferujeme šikovné lidi, kterým dáváme důvěru, zodpovědnost a podporu, by svoji práci mohli dělat dobře
  • Reálnou možnost kariérního růstu
  • Různé interní a externí školení, neomezený přístup do LinkedIn Learning platform