Hledáte novou výzvu? Naše volná místa zahrnují mnoho příležitostí pro novou kariéru a vyhlídky na povýšení a rozvoj. Objevte příležitosti, které vám jsou k dipozici v MANN+HUMMEL.

Hledáte práci nebo učení? Nebo byste chtěli prohloubit své znalosti získané během studií na stáži? Jste absolvent/ka hledající slibný start vaši kariéry? Nebo zkušený odborník hledající novou výzvu? Bez ohled na oblast, ve které chcete budovat svou kariéru - zde najdete vyhovující nabídku zaměstnání. Těšíme se na vaši žádost.

Administrativní podpora náboru s němčinou (částečný úvazek)

Místo:

Brno, CZ, 67521 Nova Ves, CZ, 67521

Datum:  2. 10. 2024
Oblast pracovního zařazení:  Lidské zdroje
Úroveň pracovního zařazení:  Specialisté

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Podpora náboru pro MANN+HUMMEL německé lokace
  • Spolupráce s HR Business Partnery i Hiring Manažery během výběrových řízení na pozice pro praktikanty a studenty
  • Zveřejňování inzerce a další administrativní úkony spojené s náborem v HR Systému SuccessFactors a ticektovacím toolu ServiceNow
  • Telefonická i psaná komunikace s kandidáty (plánování i vedení krátkých pohovorů v němčině, komunikace zpětné vazby atp.)
  • Organizace pohovorů a úkoly s tím spojené, tvorba smluv
  • Práce na částečný úvazek (30 hod/týden)

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

  • Vzdělání: Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ideálně se zaměřením na HR
  • Zkušenosti: + 1 rok zkušeností z oblasti recruitmentu v korporátním prostředí
  • Požadované dovednosti: Znalost MS Office, předchozí zkušenost se ATS systémem (zkušenost se SuccessFactors výhodou)
  • Jazyky: Znalost německého jazyka (B2/C1), znalost anglického jazyka minimálně na pokročilé úrovni (B2)
  • Kompetence: velmi dobré komunikační schopnosti v psaném i mluveném projevu, skvělé organizační schopnosti, smysl pro přesnost a prioritizaci úkolů, práce v týmu ale i samostatnost při vedení výběrových konání na jednotlivé pozice

CO ZÍSKÁTE NA OPLÁTKU:

  • ​​​​​Práci, která má smysl a svými produkty má reálný pozitivní dopad na udržitelnost planety
  • Možnost pracovat částečně na home office
  • Atraktivní mzdu
  • Řadu zajímavých benefitů (6 týdnů dovolené, lékařská péče, roční bonus až do výšky měsíční mzdy, stravenky ve výši 150 Kč, 1 100 CZK  do Cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek do výše 4.750 CZK ročně na dopravu atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí, Relax room, kávu a širokou nabídku čajů
  • Zdravou firemní kulturu – preferujeme šikovné lidi, kterým dáváme důvěru, zodpovědnost a podporu, aby svoji práci mohli dělat dobře
  • Reálnou možnost kariérního růstu
  • Různá interní a externí školení, neomezený přístup do LinkedIn Learning platform