Hledáte novou výzvu? Naše volná místa zahrnují mnoho příležitostí pro novou kariéru a vyhlídky na povýšení a rozvoj. Objevte příležitosti, které vám jsou k dipozici v MANN+HUMMEL.

Hledáte práci nebo učení? Nebo byste chtěli prohloubit své znalosti získané během studií na stáži? Jste absolvent/ka hledající slibný start vaši kariéry? Nebo zkušený odborník hledající novou výzvu? Bez ohled na oblast, ve které chcete budovat svou kariéru - zde najdete vyhovující nabídku zaměstnání. Těšíme se na vaši žádost.

Administrativní podpora kvality - zkrácený úvazek

Místo:

Brno, CZ, 67521 Nova Ves, CZ, 67521

Datum:  27. 9. 2024
Oblast pracovního zařazení:  Kvalita, zdraví a bezpečnost
Úroveň pracovního zařazení:  Absolventi

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Administrativní podpora systému na spravování podnikové dokumentace (MMS) na globální úrovni včetně kontroly, údržby přístupů a uživatelů, vydávání a změn dokumentů
  • Podpora vlastníků procesů a dalších interních uživatelů MMS
  • Údržba zákaznických a externích norem a dokumentů v N5 – zajištění potřebných dokumentů a jejich aktualizace
  • Pozice vhodná pro čerstvé absolventy
  • Úvazek 30 hod/týden

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

  • Vzdělání: Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti: zkušenosti v oblasti kvality výhodou
  • Požadované dovednosti: základní znalost MS Office (zejména Excel) – pokročilá úroveň výhodou
  • Jazyky: Znalost anglického jazyka minimálně na pokročilé úrovni (B2+)
  • Kompetence: Zaměření na detail, preciznost, spolehlivost, analytické myšlení

CO ZÍSKÁTE NA OPLÁTKU:

  • ​​​​​Práci, která má smysl a svými produkty má reálný pozitivní dopad na udržitelnost planety
  • Možnost pracovat částečně na home office
  • Atraktivní mzdu
  • Řadu zajímavých benefitů (6 týdnů dovolené, lékařská péče, roční bonus až do výšky měsíční mzdy, stravenky ve výši 150 Kč, 1 100 CZK  do Cafeterie, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek do výše 4.750 CZK ročně na dopravu atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí, Relax room, kávu a širokou nabídku čajů
  • Zdravou firemní kulturu – preferujeme šikovné lidi, kterým dáváme důvěru, zodpovědnost a podporu, by svoji práci mohli dělat dobře
  • Reálnou možnost kariérního růstu
  • Různé interní a externí školení, neomezený přístup do LinkedIn Learning platform