Are you looking for a new challenge? Our job vacancies include many opportunities for a new career and prospects for promotion and development. Discover the opportunities available to you at MANN+HUMMEL.

Are you looking for a job or an apprenticeship? Or would you like to deepen the knowledge gained in your studies with an internship? Are you a graduate looking for a promising start to your career? Or an experienced professional looking for a new challenge? Independent of the area in which you would like to build your career – you will find a suitable job offer here. We are looking forward to your application.

Inženýr elektrotechnik

Location:

Uhersky Brod, CZ, 68801

Date:  May 3, 2024
Job Area:  Operations
Job Level:  Experienced

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zajišťovat technickou podporu pracovníků údržby s cílem minimalizovat poruchovost strojního zařízení
  • Provádět odborná školení pracovníkům údržbyZefektivňovat proces preventivní (TPM) a prediktivní údržby
  • Spolupodílet se na optimalizaci a zlepšování výrobních procesů v rámci technických inovací
  • Spolupodílet se na zavádění nových strojních zařízení, technologií a výrobků do výroby

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:

  • Středoškolské nebo univerzitní vzdělání se zaměřením elektro, nařízení vlády 194/2022 Sb., § 5 (dříve vyhláška 50)
  • Technické dovednosti, znalost čtení výkresové dokumentace
  • Znalost řídících systémů a základů programování těchto systémů (STEP7, TIA portál) výhodou
  • Zkušenosti na obdobné pozici vítány
  • Dobré organizační schopnosti, zodpovědný přístup k práci, samostatnost a spolehlivost
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobrou uživatelskou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

  • Zázemí významného nadnárodního koncernu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Přátelských kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Věrnostní příplatek po roce zaměstnání - 1.000,- Kč / měsíčně
  • 13. plat
  • Penzijní připojištění
  • Dotované obědy a večeře v podnikové jídelně, dotované občerstvení
  • Firemní a kulturní akce
  • Dárek při pracovním výročí